O fundacji

Polska Akademia Jeździecka została powołana w celu popularyzacji sportów konnych, budowania marki polskiego jeździectwa oraz promocji polskiego jeździectwa i hodowli.

Fundatorzy

Zarząd Fundacji

Daniel Zawadzki – Prezes Zarządu

Doktorant na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Współzałożyciel 
i zarządzający w sektorze firm prywatnych 
i organizacji pozarządowych.

dr Karol Krajewski – Członek Zarządu

Wykładowca Akademicki. Ekspert i doradca ds. marketingu, restrukturyzacji i rozwoju licznych firm i instytucji. Koordynator i wykonawca w krajowych i międzynarodowych projektach badawczych. Sekretarz Rady ds. Hodowli Koni.

Jerzy Ożga – Członek Zarządu

Wieloletni trener, hodowca 
i właściciel ośrodka jeździeckiego. Pomysłodawca 
i realizator wielu przedsięwzięć propagujących czynny wypoczynek.

Zgromadzenie Fundacji

Marta Byczkowska – Prezydent Zgromadzenia

Absolwentka MIT z doświadczeniem w bankowości inwestycyjnej na Wall Street. Obecnie na stanowisku dealerskim w banku Pekao SA. Aktywna jako członkini zarządu fundacji Vital Voices zrzeszającej wybitne kobiety biznesu. Pasjonuje się żeglarstwem. Z końmi związana od dziecka.

Konrad Kucharski – Członek Zgromadzenia

Prezes Zarządu Blue Media S.A. - jednej z najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej i jednej z największych w Polsce firm świadczących usługi outsourcingowe.

dr Tomasz Stefaniak – Członek Zgromadzenia

dr hab. n. med., dr psych. zdrowia, chirurg, psycholog, wykładowca Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Z-ca Dyrektora Naczelnego ds. Lecznictwa Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Statut fundacji

Pobierz Statut fundacji w pliku PDF